شناسنامه کتاب

عنوان اصلی کتاب: The One Thing

عنوان کتاب به فارسی: اون یک چیز

نویسنده: گری کلر (Gary Keller)

سال پخش: ۲۰۱۳

 

درباره کتاب

«کتاب اون یک چیز» مفاهیم ساده و قدرتمندی رو دراختیار خوانندگان قرار می ده تا به کمک اون روی مهم ترین مسائل شخصی و کاری تمرکز کنن. به کمک این کتاب شرکتا یاد می گیرن واسه افزایش بهره وری کارکنان از مطالعه گروهی و آموزش استفاده کنن. این کتاب به گروه های فروش کمک می کنه فروش خود رو بالا ببرن. این کتاب به مردم یاد می ده تموم تمرکز خود رو روی یک چیز بذارن. به این صورت افراد می تونن در شغل خود، از نظر مالی، در تناسب اندام، مذهب، زندگی زناشویی و روابط خانوادگی موفق تر شن.

این کتاب به شما می گه کمتر بخواهید. مسئولیتای کمتری بر دوش خود بذارین. ای میلا، پیغاما، و جلسات هر روزه حواس شما رو پرت می کنن و به شما استرس میدن. مسئولیتای هم زمان کار و زندگی به شما فشار میارن. واسه چه؟ در این صورت کارتون بی کیفیت می شه، دستمزدتان پایین میاد، کمتر افزایش رتبه کاری می گیرین و خیلی اضطراب دارین.

درعوض این کتاب به شما یاد می ده بیشتر بخواهید. بیشتر در کار خود بهره وری داشته باشین. افزایش درآمد داشته باشین تا زندگی تون بهتر شه. رضایت بیشتری از زندگی داشته باشین. وقت بیشتری رو واسه خود، خونواده و دوستان تون بذارین.

کتاب اون یک چیز؛ با مدیریت زمان در زندگی شخصی و حرفه ای خود موفق شید آموزشی

به کمک این کتاب می تونین هر دو رو داشته باشین، هم بیشتر و هم کمتر. می تونین شلوغیای اضافه رو قطع کنین. می تونین در زمان کمتر نتیجه بهتری بگیرین. با شتاب بیشتری به طرف اهداف خود برید. کمتر اضطراب داشته باشین. انرژی بیشتری داشته باشین و کمتر احساس خفگی کنین. بهش «یک چیز» مسلط شید که در هر جنبه ای از زندگی نتایج خارق العاده ای به شما می ده. «اون یک چیز» چیه؟

این کتاب واسه شماس؟

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   چیجوری کودکی خلاق داشته باشیم

«کتاب اون یک چیز» واسه کسانیه که به دنبال مدیریت زمان هستن. کسائی که نمی خوان اجازه دهند زمان اونا رو کنترل کنه. این کتاب به شما هدفی می ده که خیلی راحت می تونین اونو دنبال کنین. «کتاب اون یک چیز» زمان رو واسه خوانندگان می شکنه. به اونا یاد می ده، زمان رو به قطعات کوچیک تر تقسیم کنن و مهم ترین مسئله رو واسه اون قطعه ی به ویژه پیدا کنن و روی اون متمرکز می شن. این کتاب به شما اجازه نمی ده درگیر حواس پرتی و کارای جانبی شید. هرچه تمرکزتان روی مهم ترین اولویت بیشتر باشه، در رسیدن بهش موفق تر میشید.

در حاشیه

«کتاب اون یک چیز» بیشتر از ۳۵۰ بار در فهرست پرفروشای آمریکا، مثل ژورنال وال استریت (Wall Street Journal) ، نیویورک تایمز (NewYork Times) و یو اس ای تودی (USA Today) بوده. این کتاب ۱۲ جایزه برده، به ۲۷ زبون ترجمه شده و به عنوان یکی از تأثیرگذارترین کتابای بخش ی تجارت معرفی شده.

گری کلر کتابای زیادی رو در بخش ی پیشرفت فردی و موفقیت نوشته. از مهم ترین اونا میشه به این موارد اشاره کرد: «مشاور املاک میلیونر»، «جابه جایی» و «خونه ی اول شما».

«اون یک چیز» واسه گری کلر آموزش دادنه. بعد از دانشگاه اون به عنوان یک مشاور املاک مشغول به کار شد. در مدت کوتاهی اون به یکی از بهترینای بخش ی کاری خود تبدیل شد. اون به مشتریان خود آموزش می داد، چه جوری بهترین تصمیم رو واسه خرید یا فروش خونه ی خود بگیرن. بعدا اون به مدیر فروش املاک پیشرفت گرفت و مشاورانی رو استخدام کرد و به اونا آموزش داد تا بهترین آینده شغلی رو واسه خود بسازند.

اون از مهارتای خود به عنوان معلم و مربی استفاده کرد تا از یک دفتر مشاوره املاک در تگزاس، یکی از بزرگ ترین امپراتوریای مشاوره املاک رو در آمریکا بسازه. اون به کارفرمایان و صاحبان کسب و کارای کوچیک زیادی کمک کرده تا به موفقیت برسن.دسته‌ها: آموزشی