شناسنامه ی کتاب

عنوان اصلی کتاب: Secrets about Life Every Woman Should Know

عنوان کتاب به فارسی: رازهایی درباره زندگی که هر زنی باید بدونه

نویسنده: باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis)

سال پخش: ۲۰۰۰

 

درباره کتاب

باربارا دی آنجلیس یکی از مطرح ترین متخصصین روابط زناشوییه. اون در «کتاب رازهایی درباره زندگی که هر زنی باید بدونه» به یکی از مهم ترین روابط زندگی زنان می پردازه. رابطه ای که با خودشون دارن.

این کتاب ترکیبی بی مثل از ایده های با فکر و پیشنهادای عملیه. دی آنجلیس در این کتاب ۱۰ راز عمیق رو در اختیار خوانندگان قرار می ده. این اسرار شما رو به آزادی واقعی که همیشه به دنبال اون هستین می رسانند.

این آزادی، از جایی شروع می شه که بدونین چه جوری جلوی خوشبختی خود رو نگیرید، چه جوری اعتماد به نفس و آرامش خود رو بیشتر کنین و چه جوری از خودتون در مقابل بالاو پایینای زندگی محافظت کنین.

کتاب رازهایی درباره زندگی که هر زنی باید بدونه؛ چیجوری خود رو دوست بداریم؟ آموزشی

می خواید در زندگی آرامش بیشتری داشته باشین؟ دوست دارین اعتماد به نفس لازم رو واسه رسیدن به رویاهایتان پیدا کنین؟ دل تون می خواد که ثبات احساسی بیشتری داشته باشین؟ این اسرار به شما کمک می کنن تا در سفر زندگی، به طرف کمال قدم وردارین.

این کتاب واسه شماس؟

«کتاب رازهایی درباره زندگی که هر زنی باید بدونه» به شما یاد می ده که شادی رو در درون خودتون پیدا کنین و انتظار نداشته باشین که اتفاقات دور و بر تون باعث شادی شما شن، اینطوری دیگر قربونی شرایط نباشید. (شادی واقعی)

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   چیجوری یک تیپ بهاری شیک و برابر مد روز داشته باشیم؟

هر کدوم از اصولی که در این کتاب در فصول جدا از هم مطرح شدن، ابزارهایی رو واسه کشف احساسات واقعی در اختیارتون قرار میدن.

«کتاب رازهایی درباره زندگی که هر زنی باید بدونه» واسه کسانیه که از بقیه انتظار عشق و محبت دارن؛ ولی نسبت به خودشون بی مِهرند. باربارا دی آنجلیس به این افراد نشون می ده که سخت در اشتباهند و عشق تنها یک منبع داره: درون خودتون!

هر زمان که حال خوبی نداشتید، اعتمادبه نفس تون کم شده بود یا از دنیای دور تون کلافه بودین، می تونین این کتاب رو وردارین وبخشایی از اونو بخونین.

مردها هم می تونن از این کتاب درسای زیادی بیاموزند. درواقع مطالب این کتاب، واسه همه افراد مناسبه.

در حاشیه

باربارا دی آنجلیس، یکی از مهم ترین چهرهای مشاوره ی ارتباطات خانوادگی و زناشوییه. از بین کتابای اون میشه به «انتخاب عشق»، « تو اون گمشده ام هستی؟»، «چیزی که زنان می خوان مردها بدونن» و «سوپ جوجه واسه تقویت روح همسران» اشاره کرد.

اون مدرک کارشاسی ارشد رشته روانشناسی رو از دانشگاه سیرا (Sierra) درلس آنجلس دریافت کرد و دکترای خود رو در دانشگاه کالیفرنیا در همون رشته گرفت. اون به عنوان یکی از تأثیر گذارترین معلمان عصر حاضر در بخش ی رشد شخصی و روحی شناخته می شه.

اون درطول بیست وپنج پارسال، به میلیونا نفر در سرتاسر جهان درس عشق، خوشبختی و درک معنی زندگی داده. دی آنجلیس چارده کتاب رو به رشته تحریر درآوردهه که به ده ها زبون ترجمه شدن. کتابای اون در سراسر جهان، از پرفروش ترین کتابای بخش ی خود بودن.دسته‌ها: آموزشی